Dřevěné hodinky

Hodinky na ruce vypadají elegantně, o tom není pochyb. Ale stylové dřevěné hodinky robswood.cz se budou teprve vyjímat! Každý kus dřevěných hodinek je originální, protože struktura a kresba dřeva je vždy jedinečná a neopakovatelná, přesvědčte se na našem webu, kde je celá výroba ruční prací. K dostání jsou pánské robustnější hodinky i jemnější dámské, najdete zde hodinky pro každého. Možná vás napadne, že hodinky ze dřeva budou těžké, opak je však pravdou. Dřevěné hodinky jsou o poznání lehčí než kovové. Vyrábí se z dřevin jako je třešeň, olše, dub, habr nebo i z exotičtějšího dřeva například z ebenu nebo teaku.

hodinky s drobným obrázkem

Nemusíte se obávat ani alergických reakcí, dřevo nedráždí kůži, ani nevodí teplo jako je tomu u kovových hodinek, tudíž se nemůže stát, že byste je ze zdravotních důvodů nemohli vy nebo obdarovaný nosit. Péče o dřevěné hodinky není nijak složitá. Stačí je otřít suchým nebo můžete i lehce vlhkým hadříkem. Lze je ošetřit i olejem na dřevo, čímž se zvýrazní kresba dřeva. Pozor však dejte, aby se olej nedostal do kovového mechanismu hodinek. Vaše vysněné hodinky si můžete nechat vyrobit i na zakázku přesně podle vašeho přání. Zvolit si můžete druh dřeva, ze kterého budou vaše hodinky, zda budou celodřevěné nebo si budete přát řemínek z jiného materiálu.

hodinky s viditelným mechanismem

Vybrat si také můžete barvu ručiček, zda chcete malý datumový ciferník, nebo dokonce i viditelný mechanismus hodinek, který je překrytý minerálním sklem. A vámi zvolené gravírování jedinečnost výrobku dotáhne do konce. Například můžete umístit na ciferník i drobný barevný obrázek, nebo na zadní stranu hodinek můžete nechat vypálit krátký text, ať už to bude jméno majitele, významné datum nebo věnování. Dřevěné hodinky nebudou jen praktickým šperkem k dotvoření stylu majitele, ale podtrhnou výjimečnost osoby, která je bude nosit s láskou, s kterou byly vyrobeny.