Pro hladký chod mechanických zařízení

Snad žádný stroj by nemohl fungovat bez dostatečného promazání. Stačí malé opomenutí a například motor automobilu je nenávratně zničen. Aby k tomu nemohlo dojít, je zapotřebí používat kvalitní motorový olej. Kvalitní nemusí vždy znamenat drahý.
průmyslový olej.jpg
· Jestliže najdete solidního prodejce, pak budete mít jistotu, že získáte nejen kvalitu, ale také vám budou nabídnuty přímo levné oleje.
Značky, které jsou v nabídce, hovoří jistě za vše. Pro maximální spokojenost motoru auta může mnoho udělat kupříkladu Shell Rimula, Mobil nebo Castrol Edge. Tyto směsi jsou speciálně vyvinuty pro maximální účinnost. Používají se nejen do osobních, ale i dodávkových vozů. Jednou ze součástek, na které záleží hladký chod celého automobilu, je i převodovka, která vyžaduje pravidelné promazání.
– Pro ni jsou určeny přímo speciální převodové oleje.
– Tyto produkty jsou založeny na nejkvalitnějších syntetických složkách, které se dají dobře využít s osobních i nákladních automobilech.
motor závoďáku.jpg

Produkty pro namáhané tovární stroje

Je jasné, že součástí lidského života nejsou jen automobily, ale také další stroje a zařízení. Mechanika je s námi zkrátka na každém kroku. Většina strojů a zařízení vyžaduje pro svůj hladký a bezporuchový chod hydraulické oleje. Jsou nezbytné zejména pro strojírenské podniky, které využívají ke své práci stavební nebo výrobní stroje. Odborníci vědí, že tím nejžádanějším je v současné době hydraulický olej hm 46. Kvalitní hydraulický olej musí zvyšovat účinnost zařízení.
· Důležitou skupinou mazadel jsou i průmyslové oleje, které jsou nezbytné pro různá ozubená kola, ložiska, cirkulační systémy a další strojní díly.
láhve na olej.jpg
Tovární stroje jsou často každodenně vystavené extrémním podmínkám. Například velice vysokým teplotám. Proto je zapotřebí používat takové přípravky, na které nemá teplota žádný významný vliv.