Pružný obal pro Apple je jako helma pro motorkáře

Jedním ze způsobů,jak ochránit svůj telefon je opatřit ho pružným obalem. Já jsem tento typ telefonu pružným obalem opatřila a rozhodně toho nelituji. Vybrala jsem si obal s jezevčíkem, protože tyhle pejsky prostě máme rádi a jednu fenku jezevčici máme doma. Pružné obaly na Apple iPhone 5c https://www.modnimobil.cz/pruzne-obaly-na-apple-iphone-5c-397 je velmi vhodný zejména pro typ telefonu Apple, vzhledem k tomu že jsou to opravdu citlivá zařízení, která vyžadují další ochranu. Na trhu je velký výběr těchto ochranných obalů v různých zajímavých designech. Kryty jsou k dostání v silikonu, gelové nebo gumové které jsou vyrobeny z vysoce odolného polykarbonátu.

různé provedení obalů na telefon

Mne osobně tento telefon mnohokrát upadl a vždy zůstal funkční hlavně díky ochraně tímto obalem. Samozřejmostí je že mají výřezy na nabíječku a sluchátka, přístroj tedy můžete nabíjet i jinak používat bez sundávání krytu. Také mají zvýrazněné ovladače pro Zapínání a vypínání a ovladače pro zvuk. Materiály jsou velmi lehké a příjemné do ruky.V neposlední ředě chrání telefon před poškrábáním. Mimo jiné se i snadno nandává a sundává. Já s nimi pracuji již asi 3. rokem a jsem spokojená. Již jsem obal i vyměnila za jiný, tentokrát s motivem květů. Nejde jen o funkčnost ale i o vzhled.

obaly na mobil

Jistě si každý vybere dle svého vkusu, jsou zde i motivy pro děti, stejně jako pro dospělé. Ideální je nějaký motiv, který se hodí ke všemu, např. krajina, mramor atp. Pouzdra jsou velmi lehká a tenká. V neposlední řadě ochrání telefon před prasknutím. V současné době jsou tyto obaly k dostání i ve slevě, protože telefon již není žádná novinka, ale stále je žádaný a hodně používaný. Pouzdra telefony nezesilují, jsou ultra tenká. Většinou měří jen 2mm. Některá mají magnetické zavírání a prostor pro uložení vizitek. I když jsou pružné, přes to jsou pevné! Dost obchodů umožňuje i bezplatnou výměnu v případě výběru špatného typu. Také mají dlouhou životnost. Přeji hodně úspěšných hovorů z telefonu ve Vašem novém krásném a praktickém krytu.