Chcete hypotéku a máte záznam mezi dlužníky?

Získat peníze formou úvěru či hypotéky je čím dál tím víc složitější a spousta zájemců si na peníze nepřijde. Přísné podmínky finančních společností totiž neumožňují získat třeba hypotéku klientům, kteří mají nízké příjmy, nízkou bonitu nebo nepříjemný záznam v registrech dlužníků ať už bankovních či nebankovních nebo v Solus, kam se zapisují resty i od mobilních operátorů a podobně.

Taková situace opravdu nepotěší a ještě víc v případě, když se jedná o rest, který již máte dávno uhrazený. Na takové případy myslí především nebankovní společnosti, kterých produkt nese název americká hypotéka bez registru.

stará banka

Díky tomuto řešení můžou získat peníze i klienti s takovým záznamem a ke všemu snadno a rychle. Podmínkou je samozřejmě ručení nemovitostí, kterou je nutné v každém případě splnit.

Doba splatnosti je obvykle maximálně 30 let a to i s možností předčasného splacení. Žádost je možné odeslat online, takže nemusíte nikam chodit osobně a zbytečně ztrácet čas a diskrétnost. Vyřízení je tedy snadné a rychlé, protože většinou již do 24 hodin budete vědět, jak vaše žádost dopadla a jestli můžete s penězi počítat.

zlaté bohatství

Americká hypotéka bez registru se kromě bydlení nechá využít i na financování dalších záležitostí, protože je bezúčelná. Takže si můžete za získané peníze klidně pořídit třeba auto nebo nový nábytek, dovolenou, vyplatit dluhy a podobně. Jak s penězi naložíte je čistě jenom na vás, protože účel využití nedokládáte.

Skvělá možnost pořídit si nejen materiální věci, ale také vyřešit třeba dlouhodobé problémy s dluhy, které často končí exekucí. Taková finanční injekce může pomoci nejednomu klientovi s nepříznivé životní situace. A z několika dlužných částek se stane pouze jedna a výhodná.

Vzhledem k tomu, že jde v každém případě o hypotéku, je nutné ručit nemovitostí ve prospěch společnosti, která úvěr poskytne. Úlevou může být fakt, že nemusí jít pouze o vlastní nemovitost, ale třeba o byt či dům rodičů a podobně, kteří často rádi pomůžou.