Individuální přístup je základ dobré půjčky

Když vás v bance prohlásí za rizikového klienta, protože máte nízkou bonitu, tak se vám dost možná zhroutí všechny vaše plány. Tím spíše, pokud toužíte po vlastním bydlení, protože v takové situaci se jen málokdo obejde bez hypotéky. Avšak i v případě, kdy vám vaše podnikání dost vynáší, může dojít k situaci, kdy v bance vaši bonitu ohodnotí příliš špatně, ať už je na vině váš daňový paušál anebo třeba příliš početná rodina.

karty

Nicméně je jasné, že nemá smysl hledat příčiny a je důležité hledat řešení, jak z takové nepříjemné situace vyváznout ven a získat potřebné prostředky pro stavbu, koupi anebo rekonstrukci vašeho bydlení. Vhodným řešením v takové situaci může být například nebankovní hypotéka, konkrétně hypotéka bez doložení příjmů https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/. Ovšem aby nedošlo k mýlce, je potřeba uvést, že i v takovém případě, kdy požádáte o nebankovní hypotéku bez příjmů, váš věřitel vaši finanční situaci bedlivě prozkoumá a vy své příjmy budete muset tak jako tak doložit. Ovšem dobrá zpráva je, že i nižší příjmy je možné tolerovat. Velkou výhodou nebankovní hypotéky, která vám jistě vyjde vstříc, je to, že nebankovní společnost může mít na výši vašich příjmů úplně jiný názor než banka. I nižší příjmy tak mohou stačit, tím spíše, když se k nim bude přihlížet podle jiných, více tolerantních kritérií a s individuálním přístupem.

úspěch

V bance bonita mnohým lidem nevychází právě proto, že jsou srovnáváni s jinými, bohatými klienty. V bance totiž žádná individuální měřítka neexistují a všichni jsou posuzování stejně, a v tom je ta potíž. Zkrátka, když potřebujete najít opravdu dobré řešení, tak je vždy nezbytné pátrat po řešení na míru, tedy právě po takovém, jaké vám nabízí nebankovní společnost. Její smlouva o úvěru bude sestavena vždy tak, aby maximálně vycházela vstříc oběma zúčastněným stranám. I vy tak budete brzy moci bydlet pod vlastní střechou.