Zápis v registru dlužníků nehraje prakticky žádnou roli

Byli jste v bance žádat o úvěr, kde vás však bohužel odmítli? Nezoufejte, banka přece není jediné místo, kde můžete zažádat o úvěr. Takových míst je hned několik. Určitě stojí za zmínku právě nebankovní společnosti, které dokážou překonat i to, že máte nějaké záznamy v registrech dlužníků, což v bance znamenalo jediné – červenou. Pokud jste tedy měli dluhy, tak právě nebankovní firmy a jejich hypotéky bez registru pro vás znamenají jediné řešení, které můžete uplatnit. Co to obnáší? Jaké podmínky můžete od těchto společností očekávat? Na co se připravit?

Bez nutnosti dokazovat svoje příjmy nebo příjmy svých blízkých
Bez zbytečného nahlížení do registru dlužníků
– Možnost předčasného splacení, a to bez jakýchkoliv sankcí
Férové jednání založené na upřímnosti a snaze co nejvíce pomoci
– Fantastické úroky, podobné, jako v bankách
– Libovolně dlouhá doba splácení
– Možnost vyřízení z pohodlí domova přes internet
dvoueurové mince.jpg

Ručení svou nemovitostí se obávat nemusíte

Jak je možné, že nebankovní společnost nenahlíží do registru, a ani po vás nepožaduje příjmy? Je to prosté, místo těchto nepříjemných věcí totiž uplatňuje ručení nemovitostí, kterou vlastníte. Je to způsob, jak si zaručit, že získá zpátky své peníze i v případě, kdybyste se rozhodli přestat splácet. Je to tedy pouze jakási jistota, nic víc v tom hledat nemusíte.
finance na budově.jpg
Další věc je, že podle hodnoty vaší nemovitosti se vypočítá, kolik je společnost schopná vám půjčit peněz. Je tedy jasné, že čím dražší nemovitost použijete, tím více můžete získat peněz. Za vhodný objekt lze považovat rodinný dům, byt, družstevní byt, pozemek, kancelář nebo jakýkoliv jiný objekt, který je však ve vašem osobním vlastnictví. Pokud nic nevlastníte, můžete stále ještě využít možnost spoluručení a najít si někoho blízkého, kdo bude ručit za vás. Možnost má tedy skutečně každý.